Wielofunkcyjny przepływomierz przenośny


"flowtherm NT Multitalent" firmy HOENTZSCH (Niemcy) jest przepływomierzem przenośnym. Jest przeznaczony do pomiarów i rejestracji prędkości przepływu, przepływu objętościowego (roboczy / normalny), przepływu masowego, może być zastosowany także do pomiaru wybranych wielkości fizykochemicznych.

Przetwornik elektroniczny typu "hand-held" jest "wielozadaniowy" i uniwersalny. Współpracuje z mało inwazyjnymi sondami pomiarowymi typu "insertion" (inline / wpustowe / pałkowe / sztycowe), jak np. termiczne (TA), wirowe (vortex) (VA), turbinkowe (FA) i inne.
W zależności od rodzaju sondy pomiarowej podłączonej do przetwornika mogą być mierzone m.in.: powietrze, biogaz, gazy (także wilgotne i zanieczyszczone np. drobinami cementu lub węgla), spaliny, woda i czyste ciecze płynące, temperatura, ciśnienie, wilgotność.

Przetwornik elektroniczny jest wyposażony w wewnętrzny logger o pojemności 40 000 rekordów. Czytelny wyświetlacz umożliwia przeglądanie danych pomiarowych w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie HLOG II firmy HOENTZSCH pozwala na przeniesienie zarejestrowanych danych do PC w celu dalszej obróbki w dowolnym czasie.

Dla sond pomiarowych są dostępne retraktory ułatwiające montaż i demontaż w rurociągach, także pod ciśnieniem.

Na podkreślenie zasługuje niezawodność, wyjątkowa łatwość obsługi "jedną ręką", precyzja wykonania oraz elegancki wygląd przepływomierza.

"flowtherm NT Multitalent" z wyposażeniem jest dostarczany w wygodnej walizce.

flowtherm NT MUltitalent, sonda turbinkowa, czujnik temperatury Pt100 sonda turbinkowa w retraktorze, flowtherm NT Multitalent
walizka z przepływomierzem flowtherm NT Multitalent

Więcej o "flowtherm NT Multitalent"
=> prezentacja
=> strona producenta www.hoentzsch.com

Dodatkowe informacje prześlemy na życzenie => prosimy o kontakt.